ASZTROLÓGIA ISKOLÁNK KÉPZÉSI TÁJÉKOZTATÓJÁT ITT MEGHALLGATHATOD

Jelentkezés asztrológia oktatásunkra

Arra kérünk, hogy lehetőleg minden kérdésünkre adj választ! Mindkettőnknek könnyebb, ha nem utólag kell begyűjtenünk az információkat.

• Természetesen ha csak tájékoztatót szeretnél, azt is kérhetsz itt.
  • Ha a tájékoztató videó meghallgatása után is vannak még kérdéseid, azt a melléklet felületen tedd fel nekünk, s pár napon belül megválaszoljuk azokat.
  • Személyes találkozásra is nyitottak vagyunk, ha igényled.

Mi történik miután megkaptuk leveledet?

Elküldjük Számodra tájékoztatónkat az asztrológia iskolánk tanácsadó képzéséről. (hobbiból is tanulhatsz természetesen)

• Amennyiben nem kapnál levelet tőlünk 2 munkanapon belül, akkor valami hiba csúszott a rendszerbe, kérlek, keress bennünket újra!
  • Ha előzetesen jelentkeztél, felírjuk adataidat előzetes listánkra.
  • Megadott adataidat természetesen biztonságosan kezeljük.                    (Adatvédelmi irányelveink)
  • A képzés indulása előtt újra felvesszük a kapcsolatot Veled, hogy megtudjuk, szándékodban áll-e a képzést elkezdeni. (mail).
  • Ha úgy döntesz, hogy Te is Hallgatónk leszel, elküldjük Számodra a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat.