Vezető oktatónk: Oláhné Mednyánszki Krisztina

A 2003 óta működő Artemisz Önismereti Műhely megálmodója – megalapítója, az intézményen belül működő  pszichológiai szemléletű Artemisz Asztrológia Iskola szakmai programjának kidolgozója, felelős vezetője és oktatója vagyok, mely Debrecenben várja az érdeklődőket.

1990 óta segítő munkakörben dolgozom. Egészségügyi alapdiplomámat kiegészítve jelenleg család- párterapeuta és pszichodráma vezető vagyok, valamint asztrológus oklevéllel rendelkezem.

Bővebb bemutatkozásul álljon itt a
személyes horoszkópom!

Pszichológia és spiritualitás

• Munkám mellett –mint sokan mások, én is járom az önismereti utat, tanulok, fejlesztem magam. Tehetem ezt egy támogató családi közegben, akik nélkül ma nem lennék az, aki lettem.
  • Műszaki területen dolgozó férjemmel három (ma már felnőtt) gyermekünk van, így szakmai tudásom mellett elég sok személyes tapasztalattal is rendelkezem tanácsadói, segítői munkámhoz.
  • Munkám egyben a hobbim is, szerencsésnek tartom magam, hogy azzal foglalkozhatom nap, mint nap, amit szenvedélyesen szeretek.
  • Fiatal koromtól kezdve vonzott minden rejtett, a belső világot feltérképező tudás. Azt tapasztaltam, hogy ugyanazt keresi, kutatja a lélektan és a spirituális látásmód is. 1994-ben elkészítették személyes radixomat, s az elemzés hatására elkezdtem egyre jobban elmélyülni a csillagbölcsesség csodálatos világába.
  • 2002-ben a Tan Kapuja Buddhista Főiskolán szereztem meg az asztrológusi oklevelemet Kaló Jenő támogatása mellett.

Pszichológia + Asztrológia = Pszicho-asztrológia

• Asztrológiai tanulmányaim mellett párhuzamosan megszereztem a “pszichodráma vezető” címet is. Fejlődésemre és kibontakozásomra Dr. Daubner Béla hatott leginkább, de természetesen sok más tanítóval is találkoztam.
  • Képeztem magamat az alternatív pszichológia világában is a Szintézis Szabadegyetemen.
  • Dr. Balogh Klára és Dr. Szűkné Streit Mariann melegszívű támogatásával tanultam a család- és párterápia elméletét és módszertanát.
  • Életem, mindennapi munkám nélkülözhetetlen része, hogy a hozzám fordulókat a pszichológiai ismeretekkel ötvözött asztrológiai tudásommal támogatom, valamint a terápiás területeken dolgozókat segítem az integrál pszichológiai látásmóddal.
  • Nyitottságom mellett igyekszem gyakorlatias lenni, a hétköznapi életbe integrálni a transzcendens tapasztalataimat, egyszerűen és közérthetően átadni azoknak, akik erre nyitottak.
  • 2003-ban megalapítottuk az Artemisz Önismereti Műhelyt. Itt tartok önismereti tanácsadást, asztrológiai elemzést, párterápiát, különböző tréningeket, csoportokat.
  • Természetesen ma már nem egyedül dolgozom. Sokaknak tartozom hálával, köszönhetem mindazt, amit elértünk. Legfontosabb támogatást, oktató társamtól Benedek Emitől kaptam, kapom ma is.

Önismereti Műhelyünk weboldalát érdemes felkeresni, ahol cikkeket olvashatsz, előadásokat hallgathatsz meg és más hasznos tartalmakat találsz önismereti témakörben. Foglalkozunk az emberi élet alapvető dolgaival: párkapcsolat, női önérvényesítés, kommunikáció, önképviselet, önfejlesztés, álom feldolgozás…

LÁTOGASD MEG AZ ARTEMISZ ÖNISMERETI MŰHELY WEBOLDALÁT!

Asztrológusi praxisomhoz folyamatosan integrálom pszichológiai ismereteimet, s cikkekkel, közérthető előadásokkal segítem azokat, aki laikusként vagy akár asztrológiai tudással rendelkezve nyitottak gondolataimra. Havi asztrológiai aktualitások mellett többek között holdnaptárt, alap csillagjegy leírásokat találsz asztrológiai oldalunkon.

LÁTOGASD MEG A “MINDEN AMI ASZTROLÓGIA” WEBOLDALT!

Kidolgoztam szakmai képzési programját és működtetem a 2009-ben állami nyilvántartásba vett képző intézményt, a pszichológiai szemléletű integrált Artemisz Asztrológia Iskolát.

AZ ARTEMISZ ASZTROLÓGIA ISKOLÁRÓL MINDENT ITT MEGTALÁLSZ!

Várlak szeretettel, ha úgy döntesz,

szeretnél az Artemisz pszichológiai szemléletű Asztrológia Iskola

megbecsült Hallgatója lenni!

Ha a tájékoztató videó meghallgatása után is vannak még kérdéseid, azt a mellékelt felületen tedd fel nekünk, s pár napon belül megválaszoljuk azokat.

• Személyes találkozásra is nyitottak vagyunk, ha igényled.

Mi történik miután olvastuk leveledet?

• Elküldjük Számodra tájékoztatónkat az asztrológia iskolánk tanácsadó képzéséről. Amennyiben nem kapnál levelet tőlünk 2 munkanapon belül, akkor valami hiba csúszott a rendszerbe, kérlek, keress bennünket újra!
  • A képzés indulása előtt újra felvesszük a kapcsolatot Veled (mail).
  • Ha úgy döntesz, hogy Te is Hallgatónk leszel, elküldjük Számodra a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat.
  • Megadott adataidat természetesen biztonságosan kezeljük. (adatvédelmi elveink)

Itt kérj tájékoztatót vagy jelentkezz előzetesen