Oktatóink

Artemisz Asztrológia Iskola

Tudjuk, hogy azért jössz hozzánk, hogy önismeretedben fejlődj, asztrológiát tanulj. Valószínűleg Számodra is fontos, hogy ezt olyanok segítségével teheted meg, akik maguk is ugyanezen az úton haladnak…

Egy pár lépéssel előtted megyünk, éppen ezért saját tapasztalatból tudjuk, ismerjük az utat. Mindennapi, gyakorlati szinten alkalmazzuk azt a tudást, amelyet megosztunk Veled. Szívvel-lélekkel oktatunk, a 4 év alatt személyes kapcsolatba kerülünk egymással. Büszkék vagyunk arra, hogy az Artemisz pszichológiai szemléletű Asztrológia Iskola oktatói vagyunk, s reméljük, hamarosan Te is örömmel hivatkozol arra, hogy  Hallgatónk vagy!

Ha a tájékoztató videó meghallgatása után is vannak még kérdéseid, azt a mellékelt felületen tedd fel nekünk, s pár napon belül megválaszoljuk azokat.

• Személyes találkozásra is nyitottak vagyunk, ha igényled.

Mi történik miután olvastuk leveledet?

• Elküldjük Számodra tájékoztatónkat az asztrológia iskolánk tanácsadó képzéséről. Amennyiben nem kapnál levelet tőlünk 2 munkanapon belül, akkor valami hiba csúszott a rendszerbe, kérlek, keress bennünket újra!
  • A képzés indulása előtt újra felvesszük a kapcsolatot Veled (mail).
  • Ha úgy döntesz, hogy Te is Hallgatónk leszel, elküldjük Számodra a beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat.
  • Megadott adataidat természetesen biztonságosan kezeljük.                          (Adatvédelmi irányelveink)

Itt kérj tájékoztatót vagy jelentkezz előzetesen