Oktatóink

KISS ILDIKÓ

NÉZZ BELE AZ ASZTROLÓGIA OKTATÁSUNKBA!

Segítünk Neked abban, hogy jobban el tudd képzelni, hogyan is zajlanak az órák!

Kattints a videóra és pillants bele az oktatásba, hogy személyes tapasztalatot szerezz!

Tetszett, amit láttál? Felkeltette a kíváncsiságodat, amit hallottál?

IDE KATTINTVA még több oktató videót találsz!

Tudjuk, hogy azért jössz hozzánk, hogy önismeretedben fejlődj, asztrológiát tanulj.

Valószínűleg Számodra is fontos, hogy ezt olyanok segítségével teheted meg, akik maguk is ugyanezen az úton haladnak…

Egy pár lépéssel előtted megyünk, éppen ezért saját tapasztalatból tudjuk, ismerjük az utat.

Mindennapi, gyakorlati szinten alkalmazzuk azt a tudást, amelyet megosztunk Veled. Szívvel-lélekkel oktatunk, az 5 év alatt személyes kapcsolatba kerülünk egymással.

Büszkék vagyunk arra, hogy az Artemisz pszichológiai szemléletű Asztrológia Iskola oktatói vagyunk, s reméljük, hamarosan Te is örömmel hivatkozol arra, hogy  Hallgatónk vagy!