Oktatóink

MINŐSÉGI GARANCIA: Képzési programunkat folyamatosan fejlesztjük a változó kor elvárásai alapján. Hallgatóink igényeihez rugalmasan alkalmazkodunk.

Felnőttképző nyilvántartási számunk: B/2020/003184

KISS ILDIKÓ

KÖVETKEZŐ ÚJ CSOPORTUNK 2021. JANUÁR 30-ÁN INDUL!

Előzetes jelentkezés folyamatosan!

Tudjuk, hogy azért jössz hozzánk, hogy önismeretedben fejlődj, asztrológiát tanulj.

Valószínűleg Számodra is fontos, hogy ezt olyanok segítségével teheted meg, akik maguk is ugyanezen az úton haladnak…

Egy pár lépéssel előtted megyünk, éppen ezért saját tapasztalatból tudjuk, ismerjük az utat.

Mindennapi, gyakorlati szinten alkalmazzuk azt a tudást, amelyet megosztunk Veled. Szívvel-lélekkel oktatunk, az 5 év alatt személyes kapcsolatba kerülünk egymással.

Büszkék vagyunk arra, hogy az Artemisz pszichológiai szemléletű Asztrológia Iskola oktatói vagyunk, s reméljük, hamarosan Te is örömmel hivatkozol arra, hogy  Hallgatónk vagy!

NÉZZ BELE AZ ASZTROLÓGIA OKTATÁSUNKBA!

Segítünk Neked abban, hogy jobban el tudd képzelni, hogyan is zajlanak az órák!

IDE KATTINTVA oktató videókat találsz!