Asztrológia iskolánk oktatói

KISS ILDIKÓ

MINŐSÉGI GARANCIA:

Képzési programunkat folyamatosan fejlesztjük a változó kor elvárásai alapján. Hallgatóink igényeihez rugalmasan alkalmazkodunk.

ÚJ CSOPORTUNK 2022. JANUÁRBAN INDUL!

Egyéni tanrendben bármikor elkezdheted asztrológiai tanulmányaidat!

Tudjuk, hogy azért jössz hozzánk, hogy önismeretedben fejlődj, asztrológiát tanulj.

Valószínűleg Számodra is fontos, hogy ezt olyanok segítségével teheted meg, akik maguk is ugyanezen az úton haladnak…

Egy pár lépéssel előtted megyünk, éppen ezért saját tapasztalatból tudjuk, ismerjük az utat.

Mindennapi, gyakorlati szinten alkalmazzuk azt a tudást, amelyet megosztunk Veled. Szívvel-lélekkel oktatunk, az 5 év alatt személyes kapcsolatba kerülünk egymással.

Büszkék vagyunk arra, hogy az Artemisz pszichológiai szemléletű Asztrológia Iskola oktatói vagyunk, s reméljük, hamarosan Te is örömmel hivatkozol arra, hogy  Hallgatónk vagy!

NÉZZ BELE OKTATÁSUNKBA!

Segítünk Neked abban, hogy jobban el tudd képzelni, hogyan is zajlanak az órák!

IDE KATTINTVA

oktató videókat találsz!