ONLINE PROGRAM AJÁNLATUNK ASZTROLÓGIA IRÁNT ÉRDEKLŐDŐKNEK

MINŐSÉGI GARANCIA: Képzési programunkat folyamatosan fejlesztjük a változó kor elvárásai alapján. Hallgatóink igényeihez rugalmasan alkalmazkodunk.

Felnőttképző nyilvántartási számunk: B/2020/003184

AstroSky program Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen

ASZTROLÓGIA ISKOLÁNKBAN ÉS HOROSZKÓP ELEMZÉSHEZ IS

AZ ASTROSKY PROGRAMOT HASZNÁLJUK!

Lite verzió ára: 29.000 Ft      Full verzió ára: 45.000 Ft

ONLINE HOROSZKÓP KÉSZÍTŐ PROGRAM

Készítsd el az itt található magyar nyelvű AstroSky program segítségével a személyes születési horoszkóp ábrádat, amennyiben rendelkezel a születés pontos hely és idő koordinátáival.

Az aszcendenst és a horoszkóp egyéb elemeit le tudod olvasni a radix ábráról!

A rád vonatkozó jellemzők leírását is eléred az oldalról.

Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen Online horoszkóp készítő program
Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen Online aszcendens számító program

ASCENDENS SZÁMÍTÓ PROGRAM

Ha nem vagy járatos a horoszkóp ábra elemeiben, az alábbi magyar nyelvű asztrológiai program (AstroSky) segítségével megrajzolt ábra vízszintes tengelyének bal oldal felőli jegye az aszcendensed!

Az aszcendens kiemelkedő szerepet tölt be a személyes születési horoszkópban!

A külvilág felé megnyilvánított szerepszemélyiségedre következtethetsz belőle, amely egyszerre véd, de össze is kapcsol Téged másokkal!

TANULJ ÖNISMERETI SZEMLÉLETŰ ASZTROLÓGIÁT!

Légy tudatos és használd fel az asztrológia ősi szimbólumrendszerét!

Tanulj, fejlődj és szórakozz egyszerre!

Bizonytalan vagy? Segítünk Neked, hogy jobban el tudd képzelni, hogyan zajlik az oktatás!

IDE KATTINTVA  több oktató videót is találsz!

KÖVETKEZŐ ÚJ CSOPORTUNK 2021. JANUÁR 30-ÁN INDUL!

Előzetes jelentkezés folyamatosan!

Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen Lunabar holdfázis program

LUNABAR

A Hold fázisainak és egyéb jellemzőinek kiszámítását elvégző segédprogram. Ha telepítjük, számítógépünk asztalán ikon formájában láthatjuk. Folyamatosan mutatja, melyik jegy előterében tartózkodik a Hold, s milyen fázisban (fogyó, növő stb)

STELLÁRIUM 0.10.2

Planetárium program, mely segítségével ismerkedni lehet a csillagos égbolttal! Tér-idő koordinátákat be lehet rajta állítani.
Miután letöltöttük a file-t, hozzunk létre egy könyvtárat (mappa), pl. a C meghajtón “PROGRAM” név alatt. Majd a letöltött állományt csomagoljuk ki ebbe a könyvtárba. Ezt követõen a Sajátgép ikonra kattintás után, keressük meg a programot a C meghajtónkon. A következõ lépésben nyissuk meg a könyvtárat, és a program ikonját másoljuk ki az asztalra. A másolás után az ikonra kattintunk az egér jobb gombjával, és írjuk be az elérési utat. Mindezek után már a program használható, melyet nem kell külön telepítenünk.

Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen Stellárium online planetárium program
Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen Regiomontanus asztrológiai program

REGIOMONTANUS

Magyarország első szabad forráskódú, ingyenes asztrológiai programja. A felhasználóbarát menürendszer, az egyszerű kezelhetőség és a változatos beállítási lehetőségek teszik alkalmassá a programot arra, hogy bármelyik asztrológiai irányzat követője számára megbízható társ legyen asztrológiai munkája során. Regiomontanus a planéták házúri minősége, az énállapotok kijelzése mellett, a planétaperspektívák, drakonikus horoszkóp és a Szekunder direkciós Hold (havi léptetéssel) lehetőségeit is tartalmazza. Továbbá található benne egy beépített “Horoszkópolvasó” is, mely az asztrológiai munka legnehezebb részét jelentő ábrafejtésben nyújt pótolhatatlan segítséget a kezdőknek illetve az asztrológiával most ismerkedőknek.

IASTRO Online Asztrológiai program

Felesleges okos eszközeidre egyenként asztrológiai programokat beszerezned, mert az iastro mindegyikről használható – akár egy munkahelyi számítógépről, a barátod laptopjáról, az otthoni gépedről, tabletedről vagy telefonodról is.
Bárhol is légy, az iastro elérhető, és a sávszélesség igénye is minimális!

Artemisz Asztrológia Iskola Debrecen Iastro online asztrológiai program

PLACIDUS program

Magyar nyelvű asztrológiai program leírással.

Tapasztalataink alapján… Külföldre állított radix esetén ellenőrizd az időzóna és nyári időszámítási adatokat!