Oktatóink

Oktatóink Oláhné Mednyánszki Krisztina Artemisz Asztrológia Iskola

Oláhné Mednyánszki Krisztina

Vezető oktató
A 2003 óta működő Artemisz Önismereti Műhely megálmodója – megalapítója, az intézményen belül működő pszichológiai szemléletű Artemisz Asztrológia Akadémia szakmai programjának kidolgozója, felelős vezetője és oktatója vagyok, mely Debrecenben található.

1990 óta segítő munkakörben dolgozom. Egészségügyi alapdiplomámat kiegészítve jelenleg család- párterapeuta és pszichodráma vezető vagyok, valamint asztrológus oklevéllel rendelkezem.
ismerj meg!

Kiss Ildikó

Oktató
Már közel 4 éve vagyok az Artemisz Asztrológia Akadémia csapatának tagja, amit akár önismereti munkám eredményességének is elkönyvelhetek! Szerencsésnek tartom magam és büszke vagyok arra, hogy saját asztrológiai tudásomat jómagam is ebben az iskolában szereztem meg.

Semmihez sem fogható élmény tapasztalni nemcsak saját bőrömön, hanem a hallgatóink életében is végbemenő pozitív változásokat, ami a pszichológiai szemléletű asztrológia tanulás 100%-os hatékonyságát igazolja!
ISMERJ MEG!
Oktatóink Kiss Ildikó Artemisz Asztrológia Iskola